Politie betrapt mannen in Vlissingen op diefstal van elektrische fietsen
Politie Basisteam Walcheren hield zaterdag twee mannen aan in Vlissingen wegens fietsendiefstal. Ze werden op heterdaad betrapt met twee elektrische fietsen achterin hun auto. Nu zoekt de politie contact met de rechtmatige eigenaren.
Agenten zagen rond 19.45 uur een auto met hoge snelheid door de straten rijden en geven de bestuurder een stopteken. De auto stopte op de Bloemenlaan en de agenten besloten de auto te controleren. Achterin vonden zij twee elektrische fietsen op elkaar. Het U-slot was opengebroken en er lag een betonschaar naast de fietsen. Twee mannen zijn aangehouden, van 29 jaar (uit Bergen op Zoom) en 30 jaar (onbekende woon- of verblijfplaats).
Herken je de fiets?
De fietsen zijn naar alle waarschijnlijkheid gestolen, maar ze zijn niet als gestolen opgegeven bij de politie. Die is dus op zoek naar de rechtmatige eigenaren. Is jouw fiets gestolen en herken je hem op de foto? Je kunt dit melden via 0900-8844. Geef dan dossiernummer 2024308165 aan voor een snelle afhandeling.
Een van de gestolen fietsen
