Muziekschool Zeeland maakt er een feestje van

Muziekschool Zeeland organiseert in maart twee nieuwe initiatieven voor muziekliefhebbers. Op zaterdag 7 maart vindt het Instrumentenfestival plaats voor kinderen vanaf 7 jaar, jongeren en volwassenen. Op 21 maart zijn de allerkleinsten aan de beurt tijdens het vrolijke Peuter Kleuter Muziekfeest, speciaal voor kinderen van 0 tot 7 jaar. Beide activiteiten zijn volledig afgestemd op de doelgroep en bieden een gevarieerd programma met muziek en dans.

Het instrumentenfestival geeft de bezoekers een kans om zelf in de rol van een muzikant te duiken. “Zelf twee platen aan elkaar mixen als een echte dj? Een dansje wagen bij Balletschool Middelburg of je talent ontdekken op de vele muziekinstrumenten aanwezig zijn? Bij dit sprankelende festival zijn de bezoekers de artiesten!”, laat de organisatie van het festival weten. Of je nu jong talent bent, een nieuwsgierige beginner of gewoon zin hebt om je onder te dompelen in de muziek, iedereen is welkom.

Meer info over het festival vind je hier

Peuter Kleuter Muziekfeest
Het Peuter Kleuter Muziekfeest geeft de bezoekers een kans om op ontdekkingstocht te gaan in de wereld van muziek. Tijdens deze feestelijke ochtend kunnen kinderen van 0 tot 7 jaar gratis meedoen aan verschillende workshops. “Ga samen met Maatje & Ko op muzikaal avontuur of doe mee aan korte, speelse workshops zoals kleuterpercussie, Muziek & Plezier of zelfs muziek maken op de viool”, aldus Muziekschool Zeeland. Daarbij is alles afgestemd op jonge kinderen en hun belevingswereld. Er is ook gedacht aan een rustmoment op deze muzikale ochtend: “Als de kleine muzikanten, en misschien ook papa of mama, toe zijn aan een rustmoment is er een gezellige tekentafel waar kinderen een kleurplaat kunnen maken, natuurlijk met een lekker glaasje sap erbij.”

Meer info over het muziekfeest vind je hier

Praktische informatie
Instrumentenfestival: zaterdag 7 maart, 13:00 uur tot 16:00 uur
Peuter Kleuter Muziekfeest: zaterdag 21 maart, 10:00 uur tot 12:00 uur
Toegang voor beide dagen is geheel gratis
Adres: Kuiperspoort 21 in Middelburg