Aanhoudingen in Ribesstraat in Vlissingen na vondst vuurwapen

Zaterdagochtend deed de ondersteuningsgroep van de politie een inval in een woning aan de Ribesstraat in Vlissingen. Daarbij werden een vuurwapen aangetroffen en twee mensen aangehouden, meldt de Walcherse politie.

Politiemedewerkers van de ondersteuningsgroep vielen op zaterdagochtend vroeg de woning aan de Ribesstraat binnen. Twee mensen die in de woning verbleven zijn aangehouden. Op basis van onderzoek werd vermoed dat er mogelijk een vuurwapen aanwezig zou zijn in de woning. Tijdens de doorzoeking van de woning, onder leiding van de rechter-commissaris, werd inderdaad een vuurwapen aangetroffen.

Onderzoek
Het wapen wordt onderzocht door het Nederlands Forensisch Instituut. Dit onderzoek gaat mogelijk een paar maanden duren. De twee aangehouden verdachten zijn een man van 19 jaar uit Vlissingen en een vrouw van 39 jaar met een onbekende woonplaats. Ze zijn voor verhoor overgebracht naar een politiecellencomplex en zitten nog vast.

Foto: Politie