Man in Glacisstraat Vlissingen bedreigd en beschoten

In Vlissingen werd een man in de nacht van vrijdag op zaterdag bedreigd en beschoten. De dader schoot meerdere malen, maar het slachtoffer werd niet geraakt. Waarschijnlijk ging het om een balletjespistool.

Rond 01.40 uur vannacht kwamen er meldingen binnen van mensen die schoten hadden gehoord in de Glacisstraat. Meerdere politie-eenheden reden daar meteen naar toe. Zij troffen daar het slachtoffer aan. De man vertelde dat hij daar met vrienden liep, toen er een man op een fiets aan kwam.

Er ontstond een conflict en de fietser pakte een wapen, waar hij mee dreigde. Het slachtoffer rende weg. De dader schoot meerdere malen met het wapen en fietste daarna weg richting de Van Dishoeckstraat. Het slachtoffer vermoedt dat het ging om een balletjespistool. Agenten hebben in de omgeving niemand meer aangetroffen.

De politie zou graag in contact komen met eventuele getuigen. Die kunnen bellen naar 0900 8844.