Debatavonden rond de verkiezingen in Veere

De gemeente Veere organiseert een reeks debatavonden voorafgaand aan de gemeenteraadsverkiezingen die op 18 maart plaatsvinden.

De gemeente nodigt haar inwoners van harte uit om deel te nemen aan deze avonden, die plaatsvinden in diverse kernen. Op deze avonden gaan politieke partijen en inwoners met elkaar in gesprek over actuele en lokale onderwerpen die voor Veere van belang zijn. “De avonden geven stemgerechtigden de mogelijkheid om zich goed te informeren alvorens hun stem uit te brengen”, zegt de gemeente. De debatavonden worden op touw gezet door de stads- en dorpsraden.

Eerste
Donderdag 29 januari is de eerste debatavond, in De Halve Maan, Schoolstraat 2 in Oostkapelle. De andere avonden zijn: donderdag 26 februari in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38 in Koudekerke, woensdag 4 maart in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 in Domburg en dinsdag 10 maart in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 in Zoutelande. Deze laatste avond zal in het teken staan van het sociaal domein.

Duidingsdebat
Een dag na de verkiezingen, donderdag 19 maart, zijn de inwoners van Veere ook welkom op een duidingsdebat over de verkiezingsuitslag. Die avond vindt plaats in de raadszaal van het Veerse gemeentehuis aan de Traverse 1 in Domburg. Alle avonden beginnen om 19.30 uur. Aanmelden is niet nodig; iedereen is van harte welkom en de avonden zijn gratis toegankelijk.

Gemeentehuis gemeente Veere in Domburg. Foto WFM