Inloopavonden woningbouwlocaties Brigdamme en Poppenroede
De Middelburgse gemeenteraad heeft begin dit jaar de mogelijke woningbouwlocaties die vanuit het inwonerberaad waren voorgesteld bekeken. Hiervan waren enkele locaties waar de raad om nader onderzoek vroeg, voordat zij een goed besluit kon nemen.
Dit onderzoek heeft de afgelopen maanden plaats gevonden en is nu voorzien van een tussentijds advies. De notitie met bijbehorend advies is inmiddels vastgesteld door het college. Uitgebreide informatie inclusief de notitie is terug te vinden op www.middelburgontmoet.nl/inwonerberaad.nl Voor de locaties Poppenroede en Brigdamseweg wordt nog verder gekeken. Half december neemt het college een definitief standpunt in, waarna de gemeenteraad in januari 2025 een besluit zal nemen.
2 en 3 december
Voor zowel Poppenroede als Brigdamseweg worden inloopavonden georganiseerd. We nodigen hierbij omwonenden en geïnteresseerde inwoners van harte uit om naar deze avonden te komen. Hierbij kunnen we u voorzien van informatie en krijgt u de kans om uw inzichten, zorgen of ideeën te delen met de gemeente. De inloopavond Poppenroede wordt gehouden op maandag 2 december in de raadzaal van het stadskantoor Middelburg van 17.00 tot 20.00 uur. De inloopavond Brigdamseweg wordt gehouden op 3 december in het Van Cittershoff in Sint Laurens van 17.00 – 20.00 uur.
TREF afgevallen
Voor de locatie TREF is na afstemming met de eigenaar van het pand inmiddels duidelijk dat optoppen geen haalbare optie is. Daarom is hiervoor geen bijeenkomst voor omwonenden gepland.
Op basis van de opgehaalde informatie zal het college half december een definitief standpunt innemen over deze locaties en dit ter besluitvorming voorleggen aan de gemeenteraad. Dat is voorzien in de raadsvergadering van 30 januari 2025.
Foto: Peter Urbanus
