Overval op twee juweliers in binnenstad Vlissingen
Aan de Walstraat in Vlissingen werd zaterdagmorgen een overval gepleegd op een juwelier. De politie is op zoek naar twee verdachten. Later die dag werd ook een juwelier aan de Lange Zelke overvallen. Winkeliers in de omgeving sloten daarna hun winkels eerder, meldt HV Zeeland.
De eerste overval werd rond 9.30 uur gemeld. De politie vraagt uit te kijken naar twee personen in donkerkleurige regenpakken. De twee hadden mutsen op en zijn er mogelijk te fiets vandoor gegaan. Een van hen bedreigde een medewerker met een mes. De daders sloegen vitrines kapot en gingen er met sieraden vandoor. Informatie over een eventuele buit werd nog niet gegeven. De politie raadt aan de personen niet zelf te benaderen maar direct te bellen met 112.
Zaterdagmiddag werd opnieuw een juwelierszaak overvallen aan de Lange Zelke. Over deze beroving was zaterdagavond nog weinig bekend. Een man zou een greep in de kassa hebben gedaan. De politie is een onderzoek gestart.
Winkeliers in de omgeving zouden naar aanleiding van de beide berovingen uit voorzorg hun zaken hebben gesloten.

Foto: Provicom

